понеділок, 18 січня 2010 р.

Робота кипить

10.00. Робота йде повним ходом, щоправда великого напливу виборців не спостерігається. На даний момент проголосувало 109 осіб.

Спокій і порядок на дільницях забезпечують представники правоохоронних органів.

О 10.30 група з п'яти чоловік в складі членів ДВК та спостерігачів вирушили за межі дільниці для забезпечення права голосування осіб, які нездатні самостійно пересуватися.В 11.50 група, яка забезпечувала голосування виборців за місцем проживання, повернулася на дільницю. З 9 чоловік, що були зареєстровані для голосування на дому, проголосували всі.12.00 На даний момент проголосувало 254 особи. Виборці демонструють низьку явку, хоча ми сподіваємось збільшення напливу в обідній час. 70% виборців дільниці становлять військовослужбовці. Віримо, що принаймні більша половина з них скористається своїм конституційним правом для вибору глави нашої держави.
На 13.00 на дільниці № 120/87 проголосували однофамільці відомих особистостей, такі як:

Кравчук О. П.Гагарін С. І.Ще трішки і молодший Юра Гагарін теж буде голосуватиЗварич І. М.

Продовження буде...

О 14.00 на дільниці проголосувало 484 особи.
Не зважаючи на важку напружену роботу, члени ДВК знаходять час і для знайомств і для розваг.16.00 На дільниці проголосувало 729 осіб.

Нашу дільницю відвідали журналісти та оператори 12 каналу, НТА, 1+1 та гості з Першого каналу Росії. Основна тема, яка цікавила засоби масової інформації - люди з прізвищами відомих політиків, які балотуються на пост Президента України. Один з сюжетів про це Ви можете переглянути на сайті телеканалу 1+1 - http://tsn.ua/bin/tv/?media_id=194966.
О 17.45 на дільниці проголосував Мороз О. А.Станом на 18.00 на дільниці проголосувало 850 осіб.
За попередніми підрахунками на дільниці взяли участь в голосуванні 910 осіб. З них 9 осіб голосували за місцем проживання. Загальна кількість виборців включених до списків - 1694. Надавши можливість проголосувати останньому виборцю, о 20.00 дільницю було закрито для голосування.Після цього розпочалось офіційне засідання комісії для підрахунку голосів. 770 бюлетенів виявилося невикористаними. Згідно процедури підрахунку голосів вони в присутності членів комісії і спостерігачів погашаються шляхом відрізання правого нижнього кута. Процедура гасіння виявилася задачею нелегкою і довготривалою, але член ДВК Нагірний Н. В. мужньо витримав випробування :).Після цього ці бюлетені було запаковано і опломбовано. Список виборців, витяг зі списку виборців для голосування на дому і рішення суду для голосування виборця запаковуються в окремий пакет.Після цього зібрано і підраховано контрольні талони. Сума контрольних талонів і невикористаних бюлетенів дорівнює 1680, що відповідає кількості переданих ДВК бюлетенів згідно акту передачі.
Приступаємо до підрахунку кількості проголосованих бюлетенів. Ой, що нас чекає попереду? - проймануло в думках спостерігача.Перевіривши цілісність пломб, голова, заступник голови і секретар відкривають по черзі урни, перевіряють наявність контрольних листів і підраховують кількість бюлетенів під пильним контролем членів ДВК, спостерігачів і представників ЗМІ.

О 22.00 було закінчено підрахунок кількості бюлетенів, які взяли участь у виборах. Загальна кількість - 910 шт. Розпочинаємо підрахунок голосів за кандидатів в Президенти України.
О 23.36 закінчено процедуру підрахунку голосів за кандидатів на пост Президента України.Явка виборців склала 53, 7%.
О 5.00 18 січня 2010р. голова ДВК, заступник голови та член ДВК повернулися з ОВК і сповістили комісію, що наші бюлетені прийняті і ми можемо йти додому.
Весь процес голосування і підрахунку голосів ми намагалися оперативно відобразити на нашому блозі. Сподіваємось, ми поклали початок добрій справі і вона знайде свою підтримку.4 коментарі:

 1. Hello Stepan, my name is Vadim and I am a Republic of Moldovas citizen. I have seen and known yesterday on tv about your activity related to president elections, esspecially within the creation of this website. It seems to be very useful for some people of your town. Now, I want to give you a simple question. Do you think Timoshenko will win the elections? I understand your public position, so if you dont want you cannont answer. But if you would like to do it, You can give me an answer in ucrainean ( I understand your language, but I dont have an ucrainean keyboard)Good Luck!

  ВідповістиВидалити
 2. а який у вас середній вік членів ДВК :)

  ВідповістиВидалити
 3. Поменьше Вам проблем с подсчетом ;).Оригинально придумали.В будушем надеюсь на большее кол-во таких блогов.
  Привит с Мариуполя.
  P.S.Голосовал против всех.Ибо морды поднадоели уже ихние))

  ВідповістиВидалити
 4. Середній вік членів ДВК 29 років.

  ВідповістиВидалити